Sala weselna u Rybaka

Sala weselna u Rybaka od wielu lat zajmuje się profesjonalną obsługą imprez okolicznościowych świadcząc swoim klientom usługi na najwyższym poziomie.

LOKALIZACJA

Zapewne każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę przy organizacji każdego wydarzenia odgrywa dobra lokalizacja. Dom weselny „u Rybaka” jest usytuowany w urokliwej i zacisznej okolicy. Obiekt znajduje się na skraju lasu. Cały teren jest ogrodzony i całkowicie bezpieczny. Pomimo tego, że sala jest położona w tak przepięknej okolicy, dojazd do niej nie stanowi żadnego problemu. Obiekt jest położony zaledwie 14 kilometrów od Łukowa i 65 kilometrów od Lublina. Sam dojazd jest bardzo prosty, co z pewnością ułatwi gościom bezproblemowe dotarcie na miejsce.

PROFESJONALNE ZAPLECZE GASTRONOMICZNE I OBSŁUGA KELNERSKA

Lokal dysponuje znakomitym zapleczem gastronomicznym. Posiada w pełni wyposażoną kuchnię oraz profesjonalną obsługę. Oferta dań jest na tyle szeroka, że na pewno sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Sala dysponuje ponadto sprzętem, który pozwala na organizację imprez plenerowych – grillami i zestawami stolików i krzeseł idealnych do wykorzystania na zewnątrz.

ELEGANCKI WYSTRÓJ SALI

Sala weselna u Rybaka jest urządzona w sposób niezwykle elegancki i przestronny. Duży parkiet oraz scena dla orkiestry pozwalają gościom czuć się swobodnie i nieskrępowanie. W budynku znajduje się również zaciszny kącik w stylu retro, który umożliwia gościom znakomity odpoczynek od zabaw i chwilę wytchnienia.

POKOJE NOCLEGOWE

Dom weselny oferuje gościom pokoje hotelowe, co umożliwia zakwaterowanie uczestników imprez w komfortowych i nowoczesnych warunkach. Na terenie obiektu znajduje się strzeżony parking, który gwarantuje możliwość bezpiecznego zaparkowania dużej ilości samochodów.

2018-07-13T20:24:02+02:00